Риба

Карп
короп Культурна форма сазану. Невибаглива, але теплолюбна риба. Любить стоячу або повільно поточну воду у водоймах із твердим глинистим, злегка замуленим дном. Найбільш інтенсивно харчується при температурі 25-29 ° С і припиняє харчування при температурі нижче 8-10 ° С. Всеядна. Раціон коропа урізноманітнюють молюски, рачки, черв'яки, личинки комах. Короп харчується майже без перерви, тому що відноситься до безшлункових риб. Його називають «всеїдним водяним». Навесні найчастіше як наживку використовують мотиля та червоного хробака. Влітку короп із задоволенням приймає опариш та різні рослинні наживки.

Карась
карась З родини коропових. Малорухлива риба, тому жорошо почувається в прибережних чагарниках. Там ця риба знаходить собі їжу: черв'яків, ракоподібних, комах, личинки, детріт, водорості. Карасі люблять мешкати в замкнутих водоймах – невеликих озерах, ставках, заповнених водою ямах, лісових заболочених озерах, торф'яних кар'єрах, тихих затоках річок. Дуже любить мулисте, заросле водоростями дно на глибині до 2 метрів. Приймає мотиля, дрібні молюски, пагони водних рослин, личинки різних комах.

Білий амур
білий амур З сімейства коропових, єдиний вид роду Ctenopharyngodon. Винятково травоїдна риба, до раціону якої входять лише водяні рослини, любить сильно ароматизовані приманки. Розведення білого амура у водоймах з коропом підвищує ефективність рибництва, оскільки білий амур не є конкурентом коропа по кормовій базі. Принадою для білого амура може бути молода та ніжна рослинність: зав'язь огірків, ніжні молочні стебла кукурудзи, пучок молодих листків гороху, конюшини, листя алое без колючок, нитчасті водорості. У приманку додають ароматичні рослинні олії. Клює білий амур також на земляного хробака.

Товстолобик
товстолобик Велика зграйна риба сімейства коропових. Для життя вибирає ділянки із замуленим дном та м'якою рослинністю. Глибина в таких місцях зазвичай не перевищує 3-3,5 м. На світанку і на заході сонця товстолобик підходить до берега, а вдень йде подалі від берегів. Навесні його основною їжею є детрит, влітку товстолобик віддає перевагу фітопланктону. Дивовижною особливістю товстолоба є те, що при шумі або стукоті він вистрибує з води. Для вилову риби потрібні особливо міцні снасті, тому що ця сильна риба робить стрімкі стрибки у спробі зірватися з гачка.

Судак
судак Це найбільший представник сімейства окуневих. У водоймах тримається на різних глибинах залежно від розміщення основної їжі, вмісту кисню та температури води. Хижак харчується різноманітно, головним чином дрібною рибою, а також молюсками та хробаками. Улюблений корм судака - йорж, окунь, уклею, плотва, тобто малоцінні види риби. Полює невеликою зграєю рано вранці та ввечері.

Сом
сом Сом (silurus glanis, сімейство сомові, загін сомоподібні) - одна з найбільших прісноводних риб. З усіх прісноводних риб найбільшою є сом, писав Леонід Сабанєєв, більше за нього тільки білуга, але це риба прохідна, яка заходить у річки тільки для ікрометання. Подібний за формою з миня, покритий густим слизом, з величезною головою – «варкою», що займає п'яту частину тулуба, з сотнями дрібних і гострих зубів, з вусами на нижній і верхній щелепах, які довірливі сеголетки приймають за апетитних черв'ячків, і очима-бусинками по краях розплющеної, як відро, голови – все це сом. Лінь
лин Лін (лат. Tinca tinca) - вид променеперих риб сімейства коропових (Cyprinidae), єдиний представник роду Tinca. Коротке, високе і товсте тіло линя покрита дрібною лускою, що щільно прилягає, і густим шаром слизу. У бічній лінії 90-120 лусок. Забарвлення тіла залежить від умов проживання: від зеленувато-сріблястої (у прозорій воді з піщаним ґрунтом) до темно-бурої з бронзовим відливом (у водоймах з мулистим ґрунтом). Спинний та анальний плавці відносно короткі. У спинному плавнику 4 негіллясті і 8-9 гіллястих променів, в анальному - 3 негіллястих і 8-9 гіллястих. Хвостовий плавець без виїмки. У статевозрілих самців другий промінь черевних плавців потовщений. У кутах рота розташовано по одному короткому (близько 2 мм) вусику. Глоткові зуби однорядні, їхня формула: 4-5, 5-4. Зябрових тичинок 14-20. Очі невеликі, червоно-жовтогарячого кольору. Лінь має довжину 20-40 см може досягати 70 см з вагою до 7,5 кілограм [4].

Рибалка

Наше озеро для риболовлі та це відпочинок у найкрасивіших місцях Київської області у селі Верем'я. Озеро стоїть на річці Бобриця. На вас чекають незабутня самота з природою, свіже повітря без міського пилу та головне чудова рибалка.


Загальні характеристики озера:
Загальна площа – 17га. Максимальна глибина – 2.2м. Середня глибина - 1.6м. Зарибленість:
1. Короп 0.2-12 кг.
2. Карась – 0.1-1.2 кг.
3. Білий амур Вага: 0.4-12 кг.
4. Товстолобик 0.5-15 кг.
5. Судак 0.5-5 кг.
6. Сом 0.7-15 кг.
7. Плотва 0.1-0.3 кг.
8. Лінь 0.4-2 кг.
Вперше озеро було зариблене у 2001 році і щосезону зарибляється.

Вартість риболовлі:
Вартість квитка на одну добу з розрахунку на одну особу: з берега 400 грн.
сектор з берега з альтанкою – 500грн. Для зручності рибалок є вимостки: оренда маленької вимостки (7м 1-2 рибалки) - 70 грн/доба
оренда середньої вимостки (14м 2-3 рибалки) з альтанкою - 120 грн/добу
оренда великої вимостки (27м 3-4 рибалки) з альтанкою - 200 грн/добу
оплата провадиться до початку риболовлі
куплені квитки без права передачі іншому рибалці
До безкоштовної групи підтримки, яка приїжджає з одним рибалкою, можуть входити лише дружина, та діти до 10 років, решта яких "просто приїхали відпочити, оплачують повну вартість місцезнаходження на водоймі!!!
Ми рибу в озері не годуємо. Клювання залежить тільки від погоди та удачі рибалки! Обмеження:
Ліміт з вилову з розрахунку на один квиток:
1. Дозволено забрати із собою 5 кг риби, понад – додаткова оплата з розрахунку 100 грн. за кожний кг. ваги риби; 2. Заборонено брати будь-яку рибу до 500 грн. Понад 5кг. (крім товстолоба, сома, плотви).

Ліміт за снастями з розрахунку на один квиток:
Дозволені снасті: спінінг, вудка (не більше 4 шт і не більше 2 гачків на кожній). Снасть на товстолоба трохи більше 2-х шт.
Вилов іншими способами та снастями заборонено. Рибалка дозволена виключно з берега або вимостки. За кожну додаткову снасть доплата 100грн.


Додаткові послуги платно:
дрова 50 грн, вугілля для мангалу 80 грн; оренда мангалу 50 грн, шампурів 50 грн (5 шт.), котелка 50 грн.

До початку риболовлі необхідно сплатити повну вартість риболовлі (з оплатою задатку зворотного депозиту)

Розташування вимосток на озері

У нічний час озеро частково освітлюється.
Увага:
Заїзд на озеро з 20:00 до 6:00 заборонено
1. Зберігання риби у металевих садках категорично заборонено!
2. У садку у рибалки може перебувати лише та риба, яку він планує забрати із собою (відповідно до встановленого ліміту)
3. За умертвіння риби чи навмисне завдання їй пошкоджень, з рибалки стягується штраф із розрахунку 200грн. за 1 кг ваги риби.
4. Розведення багать дозволяється у спеціально обладнаних для цього місцях.(мангалах)
5. У секторах для лову дозволяється установка туристичного спорядження (намети тенти тощо).
6. Під час всього перебування на водоймі забороняється надмірно шуміти, голосно слухати музику, а в нічний час світити на воду фарами автомобіля.
7. Заборонено пошкодження дерев та чагарників!
8. Заборонено залишати або спалювати, сміття, пластиковий посуд, тощо!
9. Машина рибалки може знаходитися в секторі (або поруч) весь період риболовлі.
10. За порушення цих правил, особа, яка їх допустила, на водойму не допускається!
11. На озері встановлені туалети!
12. Після відпочинку рибалка зобов'язаний прибрати сміття і винести в спеціально відведене місце!
13. Заборонено вичищення риби в секторі
14. Здати адміністратору (охороні) сектор

Адміністрація
Hosting Ukraine